Coaching w pracy menadżerów i kadry kierowniczej XVI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Coaching w pracy menadżerów i kadry kierowniczej XVI edycja”

Coaching w pracy menadżerów i kadry kierowniczej XVI edycja

realizowanym w okresie od 16.10.2017 r. do 16.01.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2017 r.

1. Czym jest coaching kadry zarządzającej? Wprowadzenie do coachingu i pracy coacha.
  2. Szef jako coach.
  3. Coaching jako metoda zarządzania/kierowania oraz forma wsparcia rozwoju pracowników.
  4. Etapy i obszary i proces coachingu.
  5. Wyzwania i zagrożenia dla menedżerów i kadry kierowniczej stosujących coaching.
  6. Motywacja z perspektywy pracownika i przełożonego.
  7. Model rozmowy coachingowej.
  8. Jak skutecznie prowadzić coaching w miejscu pracy.
  9. Typologia pracowników. Ocena potencjału pracownika.
  10. Informacja zwrotna jako narzędzie rozwijania pracowników.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl