Coaching w pracy menadżerów i kadry kierowniczej (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Coaching w pracy menadżerów i kadry kierowniczej (bez limitu czasowego*)”

Coaching w pracy menadżerów i kadry kierowniczej (bez limitu czasowego*)

1. Czym jest coaching kadry zarządzającej? Wprowadzenie do coachingu i pracy coacha.
  2. Szef jako coach.
  3. Coaching jako metoda zarządzania/kierowania oraz forma wsparcia rozwoju pracowników.
  4. Etapy i obszary i proces coachingu.
  5. Wyzwania i zagrożenia dla menedżerów i kadry kierowniczej stosujących coaching.
  6. Motywacja z perspektywy pracownika i przełożonego.
  7. Model rozmowy coachingowej.
  8. Jak skutecznie prowadzić coaching w miejscu pracy.
  9. Typologia pracowników. Ocena potencjału pracownika.
  10. Informacja zwrotna jako narzędzie rozwijania pracowników.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.