Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna (bez limitu czasowego*)”

Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna (bez limitu czasowego*)

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 maja 2017 r.

1. Współczesne tendencje w terapii dzieci i młodzieży.
  2. Koncepcje różnic indywidualnych.
  3. Diagnostyka psychologiczno-pedagogiczna.
  4. Praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – metodyka, terapia.
  5. Rozwój i zaburzenia sfery motorycznej, emocjonalnej i społecznej.
  6. Stymulacja rozwoju poznawczego i rozwijanie zdolności twórczych uczniów.
  7. Metodyka ćwiczeń korekcyjnych w zakresie trudności w nauce czytania i pisania oraz terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej.
  8. Trening umiejętności edukacyjnych.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 296 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.