Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna XXVI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna XXVI edycja”

Diagnoza i terapia psychologiczno – pedagogiczna XXVI edycja

w okresie od 14.11.2017 r. do 14.02.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2017 r.

1. Współczesne tendencje w terapii dzieci i młodzieży.
  2. Koncepcje różnic indywidualnych.
  3. Diagnostyka psychologiczno-pedagogiczna.
  4. Praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – metodyka, terapia.
  5. Rozwój i zaburzenia sfery motorycznej, emocjonalnej i społecznej.
  6. Stymulacja rozwoju poznawczego i rozwijanie zdolności twórczych uczniów.
  7. Metodyka ćwiczeń korekcyjnych w zakresie trudności w nauce czytania i pisania oraz terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej.
  8. Trening umiejętności edukacyjnych.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 296 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl