Doradca Klienta w Urzędach Pracy (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Doradca Klienta w Urzędach Pracy (bez limitu czasowego*)”

Doradca Klienta w Urzędach Pracy (bez limitu czasowego*)
  1. Profil i kompetencje Doradcy Klienta.
  2. Metody profilowania osób bezrobotnych. Wady, zalety i efektywność poszczególnych metod profilowania. Dobór form aktywizacji zawodowej bezrobotnych w zależności od profilu Klienta.
  3. Profile pomocy osób bezrobotnych. Usługi i instrumenty rynku pracy. Program Aktywizacja i Integracja.
  4. Narzędzia pracy doradcy. Indywidualny plan działania.
  5. Wykorzystanie coachingu w poradnictwie zawodowym.
  6. Odpowiedzialność Doradcy Klienta wobec Klienta.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 296 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

• wykształcenie średnie

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.