Dysleksja i dysgrafia, a nauka języka obcego VI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Dysleksja i dysgrafia, a nauka języka obcego VI edycja”

Dysleksja i dysgrafia, a nauka języka obcego VI edycja

w okresie od 11.09.2017 r. do 11.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Ogólna charakterystyka dysleksji i dysgrafii – zagadnienia wstępne problemu.
  2. Problemy uczniów z dysleksją i dysgrafią w nauce języka obcego.
  3. Tworzenie zaplecza dydaktycznego do nauki czyli jak pracować z uczniem dyslektycznym i z dysgrafią, dostosowanie wymagań, metod i technik pracy.
  4. Nauczanie uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  5. Ocenianie uczniów z dysleksją i dysgrafią, a także ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  6. Sposoby motywowania uczniów z ryzyka dysleksji i dysgrafii.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Koordynator szkolenia: