Instruktor szachowy – praktyczne ćwiczenia dla uczniów i nauczycieli IV edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Instruktor szachowy – praktyczne ćwiczenia dla uczniów i nauczycieli IV edycja”

Instruktor szachowy – praktyczne ćwiczenia dla uczniów i nauczycieli IV edycja

w okresie od 14.09.2017 r. do 05.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Debiut – jak dobrać odpowiedni repertuar debiutowy.
  2. Szybkie zwycięstwa – szachowe miniatury.
  3. Łamigłówki i zadania debiutowe.
  4. Gra środkowa – partie i kombinacje, które zawładnęły wyobraźnią szachistów.
  5. Do zwycięstwa 1 ruch!
  6. Zadania z gry środkowej na zdobycie materiału lub zamatowanie króla przeciwnika.
  7. Gra końcowa – perły szachowych końcówek.
  8. Maty w 1, 2 i 3 ruchach oraz wielochodówki.
  9. Studia szachowe oraz zadania rozwijające wyobraźnię.
  10. Inne zadania przydatne w treningu szachowym.

Kurs skierowany jest do osób, które opanowały grę w szachy na poziomie średniozaawansowanym, albo uczestniczyli w kursie „Opiekun szkolnego koła szachowego”.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Kurs równoważy 50 godzin szkolenia stacjonarnego.