ZAPRASZAMY NA KURS „Kurs dla kierowników centralnych sterylizatorni i osób nadzorujących wytwarzanie sterylnych wyrobów medycznych w podmiotach leczniczych IV edycja”

w okresie od 05.09.2017 r. do 05.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Elementy psychologii i etyki.
  2. Podstawy kierowania zasobami ludzkimi i elementy systemu zarządzania jakością.
  3. Organizacja i funkcjonowanie centralnej sterylizatorni w strukturze podmiotu prowadzącego działalność leczniczą.
  4. Wybrane zagadnienia z zakresu mikrobiologii, epidemiologii i higieny.
  5. Woda na potrzeby centralnej sterylizatorni.
  6. Technologia mycia, oczyszczania i dezynfekcji.
  7. Technologia sterylizacji.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Koordynator szkolenia:

Marcin Katrynicz