Metody aktywizujące w nauczaniu IX edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Metody aktywizujące w nauczaniu IX edycja”

Metody aktywizujące w nauczaniu IX edycja

który odbędzie się w okresie od 10.11.2017 r. do 31.01.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2017 r.

1. Klasyfikacja i charakterystyka wybranych metod aktywizujących.
  2. Rola metod aktywizujących w nauczaniu.
  3. Dobór aktywizujących metod nauczania do potrzeb uczniów.
  4. Korzyści wynikające ze stosowania aktywizujących metod nauczania.
  5. Ocena metod aktywizujących.
  6. Umiejętności interpersonalne nauczycieli.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 290 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl