Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego II edycja”

Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego II edycja

w okresie od 11.09.2017 r. do 11.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Metodyka nauczania języka obcego – wstęp do przedmiotu.
  2. Metody i techniki nauczania. Podział metod:
    • metody konwencjonalne,
    • metody niekonwencjonalne.
  3. Rola metod aktywizujących w nauczaniu.
  4. Dobór metod i technik nauczania. Opisy przykładowych ćwiczeń.
  5. Umiejętności interpersonalne nauczycieli.
  6. Korzyści wynikające ze stosowania aktywizujących metod nauczania. Ocena metod aktywizujących.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Koordynator szkolenia: