Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego”

Metody aktywizujące w nauczaniu języka obcego (bez limitu czasowego*)

1. Metodyka nauczania języka obcego – wstęp do przedmiotu.
  2. Metody i techniki nauczania. Podział metod:
    • metody konwencjonalne,
    • metody niekonwencjonalne.
  3. Rola metod aktywizujących w nauczaniu.
  4. Dobór metod i technik nauczania. Opisy przykładowych ćwiczeń.
  5. Umiejętności interpersonalne nauczycieli.
  6. Korzyści wynikające ze stosowania aktywizujących metod nauczania. Ocena metod aktywizujących.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 290 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938. Klucz do kursu zostanie wysłany dopiero po opłaceniu kursu.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Koordynator szkolenia:

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.