ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczanie języka obcego dla klas IV – VIII wg nowej podstawy programowej (bez limitu czasowego*)”

1. Omówienie podstawy programowej kształcenia ogólnego w zakresie języka obcego nowożytnego.
  2. Ogólne oraz szczegółowe założenia nauczania przedmiotu z uwzględnieniem nauki języka jako pierwszego oraz drugiego:
    • znajomość środków językowych,
    • rozumienie i tworzenie wypowiedzi,
    • reagowanie i przetwarzanie na wypowiedzi.
  3. Warunki i sposób realizacji nauczania języka obcego.
  4. Przykładowe konspekty lekcji dla wszystkich poziomów edukacyjnych.

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

• wykształcenie średnie