ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczanie przedmiotu „Edukacja dla bezpieczeństwa” w klasie VIII szkoły podstawowej wg nowej podstawy programowej”

w okresie od 12.09.2017 r. do 12.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Omówienie podstawy programowej dla klasy VIII.
  2. Treści nauczania – wymagania szczegółowe:
    • bezpieczeństwo państwa,
    • przygotowanie do działań ratowniczych w sytuacjach nadzwyczajnych zagrożeń,
    • podstawy pierwszej pomocy,
    • edukacja zdrowotna. Zdrowie w wymiarze indywidualnym. Zachowania prozdrowotne.
  3. Warunki realizacji podstawy programowej.
  4. Konspekty zajęć.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.