Nauczyciel jako trener kreatywności i twórczości VI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczyciel jako trener kreatywności i twórczości VI edycja

Nauczyciel jako trener kreatywności i twórczości VI edycja

realizowanym w okresie od 01.12.2017 r. do 03.03.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2017 r.

1. Trening twórczego myślenia jako element zwiększenie potencjału uczniów.
  2. Metody twórczego rozwiązywania problemów. Ćwiczenie kreatywności.
  3. Dlaczego motywacja uczniów jest ważna? Jak wzbudzić motywację u uczniów?
  4. Kompetencje kreatywne nauczycieli.
  5. Gry i zabawy dydaktyczne – scenariusze zajęć.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 294 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl