Neurodydaktyka w praktyce nauczyciela VIII edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Neurodydaktyka w praktyce nauczyciela VII edycja”

Neurodydaktyka w praktyce nauczyciela VIII edycja

w okresie od 13.11.2017 r. do 13.02.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2017 r.

1. Istota neurodydaktyki – wstęp do przedmiotu.
  2. Proces rozwoju ucznia.
  3. Stres.
  4. Motywacja.
  5. Style uczenia się.
  6. Lekcje w terenie.
  7. Marzenia są ważne. Nie niszczyć marzeń.
  8. Uwaga.
  9. Rola peptydów – endorfiny, odżywianie.
  10. Cyfrowi tubylcy.
  11. Innowacyjne metody nauczania i uczenia się przyjazne dla mózgu.
  12. Co wspiera proces uczenia się.
  13. Nauczanie przyjazne dla mózgu – dobre praktyki z innych krajów.
  14. Rozbudzanie ciekawości.
  15. Aktywność fizyczna.
  16. Urozmaicenie metod.
  17. Kinezjologia edukacyjna.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 296 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl