Nowe rodzaje zajęć oferowanych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

ZAPRASZAMY NA KURS „Nowe rodzaje zajęć oferowanych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej”

Nowe rodzaje zajęć oferowanych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

w okresie od 20.09.2017 r. do 20.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna zgodnie z nowymi założeniami.
  2. Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się: adresaci, formy realizacji, dokumentacja, praktyczne wskazówki dotyczące organizacji.
  3. Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne: adresaci, formy realizacji, dokumentacja, praktyczne wskazówki dotyczące organizacji.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl