Nowoczesny dziekanat (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Nowoczesny dziekanat (bez limitu czasowego*)”

Nowoczesny dziekanat (bez limitu czasowego*)
  1. Prowadzenie dokumentacji studiów zgodnie z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym. Rodzaje i obieg dokumentacji. Procedury archiwizacji.
  2. Obsługa administracyjno – finansowa Wydziału oraz wsparcie w realizacji obowiązków Dziekana i Prodziekana.
  3. Koordynacja procesu dydaktycznego.
  4. Prowadzenie dokumentacji toku studiów studentów oraz zabezpieczenia spraw bytowych.
  5. Współpraca z innymi jednostkami Uczelni, w szczególności Działem Nauczania, Działem Nauki, Działem Spraw Studenckim, Kwesturą.
  6. Prowadzenie obsługi sekretarskiej i kancelaryjnej Dziekana. Organizacja i zarządzanie dziekanatem.
  7. Obsługa interesantów w kontekście bezpośrednim i telefonicznym. Rozmowa z trudnym interesantem. Zasady komunikacji pisemnej. Kultura zawodu. Przepływ informacji, komunikacja.
  8. Psychologia pracy, zapobieganie i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych.
  9. Ochrona informacji niejawnych oraz danych osobowych.
  10. Jak poradzić sobie z trudnymi i stresującymi sytuacjami w relacjach z przełożonymi, interesantami i współpracownikami.
  11. Zarządzanie czasem i organizacja pracy.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 294 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.