Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych XXI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych XXI edycja”

Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych XXI edycja

realizowanym w okresie od 11.09.2017 r. do 11.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

Kurs uwzględni zagadnienia dotyczące specyfiki postępowania z uczniami:

1. niepełnosprawnymi:
    • upośledzonymi umysłowo,
    • niewidomymi i słabo widzącymi,
    • niesłyszącymi i słabo słyszącymi,
    • autystycznymi,
    • niepełnosprawnymi ruchowo;
  2. z chorobami przewlekłymi;
  3. z ADHD;
  4. z poważnymi zaburzeniami w komunikowaniu się;
  5. z zespołem Aspergera;
  6. ze specjalnymi trudnościami w uczeniu się;
  7. niedostosowanymi społecznie i zagrożonymi niedostosowaniem społecznym;
  8. wybitnie zdolnymi;
  9. w klasach integracyjnych.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 267 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.