Specjalista ds. gospodarki leśnej (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. gospodarki leśnej (bez limitu czasowego*)”

Specjalista ds. gospodarki leśnej ( kurs bez limitu czasowego )

1. Prawne aspekty gospodarki w lasach i nadzór nad nią.
  2. Zagospodarowanie lasu.
  3. Gospodarka łowiecka.
  4. Ochrona zasobów leśnych.
  5. Użytkowanie lasu.
  6. Technizacja prac i infrastruktura leśna.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.