Specjalista ds. inwentaryzacji III edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. inwentaryzacji III edycja”

Specjalista ds. inwentaryzacji III edycja

w okresie od 05.09.2017 r. do 05.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Podstawy prawne dotyczące inwentaryzacji.
  2. Organizacja i procedury związane z inwentaryzacją. Terminy i częstotliwość inwentaryzacji.
  3. Spis z natury, dokumentacja niezbędna do przeprowadzenia czynności inwentaryzacyjnych i jej przechowywanie.
  4. Odpowiedzialność kierownika jednostki, głównego księgowego oraz innych osób uczestniczących w procesie inwentaryzacji za nierzetelne jej przeprowadzenie. Najczęściej popełniane błędy i nieprawidłowości w procesie inwentaryzacji. Czynności pokontrolne.
  5. Rodzaje, metody, zasady, etapy i harmonogram prowadzenia inwentaryzacji.
  6. Księgowe ujęcie różnic inwentaryzacji i ich rozliczenie.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl