Specjalista ds. rekrutacji i selekcji pracowników II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. rekrutacji i selekcji pracowników II edycja”

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji pracowników II edycja

który odbędzie się w okresie od 05.09.2017 r. do 26.11.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Planowanie zasobów ludzkich. Analiza potrzeb klienta.
  2. Metody poszukiwania pracownika – zasady tworzenia ogłoszeń z ofertą pracy,  opisu stanowiska,  profilu kandydata. Wykorzystanie nowych technologii
    w doborze personelu.
  3. Prowadzenia wywiadu i badanie kompetencji, umiejętności komunikacyjne niezbędne podczas rekrutacji i selekcji.
  4. Narzędzia selekcyjne, z uwzględnieniem nietypowych narzędzi selekcji i assessment center.
  5. Dokumentacja procesu rekrutacji i selekcji.
  6. Zagadnienia prawne w procesie rekrutacji  – dane osobowe, dobra osobiste, problem dyskryminacji (z uwzględnieniem aktualnego orzecznictwa i stanowiska Głównego Inspektoratu Danych Osobowych).

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 296 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Koordynator szkolenia:

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego.