Specjalista ds. wynagrodzeń IV edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. wynagrodzeń IV edycja”

Specjalista ds. wynagrodzeń IV edycja

w okresie od 14.11.2017 r. do 14.02.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2017 r.

1. Zagadnienia prawa pracy i kodeksu cywilnego w stosunku pracy i umowach cywilnoprawnych.
  2. Podatek dochodowy od osób fizycznych oraz ZUS w praktyce.
  3. Naliczanie i dokumentowanie wynagrodzeń. Sporządzanie listy płac.
  4. Zarządzania personelem. Czas pracy, urlopy pracownicze, uprawnienia związane z rodzicielstwem – problematyka zasiłków ZUS ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego.
  5. Analiza wynagrodzeń oraz koordynowanie okresowego przeglądu wynagrodzeń w firmie.
  6. Opracowywanie rozwiązań w zakresie systemów motywacyjnych finansowych i pozafinansowych, tworzenie, implementacja, administrowanie programami premiowymi.
  7. Tworzenie i realizacja polityki wynagrodzeń. Ustalanie standardów jakości i efektywności procesów administracji personalnej i wynagrodzeń.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl