Szkolny doradca zawodowy X edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Szkolny doradca zawodowy X edycja”

Szkolny doradca zawodowy X edycja

w okresie od 14.09.2017 r. do 28.11.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Poradnictwo zawodowe w systemie oświaty – regulacje prawne.
  2. Jakość i standaryzacja usług w poradnictwie edukacyjno – zawodowym.
  3. Klasyfikacje współczesnych koncepcji rozwoju zawodowego i wyboru zawodu.
  4. Poradnictwo oraz doradztwo zawodowe w Polsce i w Unii Europejskiej.
  5. Praktyczne umiejętności międzykulturowe doradcy zawodowego.
  6. Psychologia w pracy doradcy zawodowego.
  7. Metodyka poradnictwa zawodowego. Testy i autotesty w poradnictwie zawodowym.
  8. Ewaluacja pracy doradcy zawodowego.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl