Terapeuta pedagogiczny (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Terapeuta pedagogiczny (bez limitu czasowego*)”

Terapeuta pedagogiczny (bez limitu czasowego*)

1. Podstawy terapii pedagogicznej.
  2. Uczestnik terapii pedagogicznej.
  3. Organizacja procesu diagnostycznego.
  4. Organizacja procesu terapeutycznego.
  5. Współpraca z rodzicami dziecka.
  6. Metodyka zajęć korekcyjno-kompensacyjnych z uwzględnieniem konkretnych zaburzeń.
  7. Program terapii pedagogicznej.
  8. Scenariusze zajęć.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.