Tworzenie i zarządzanie stroną WWW w oparciu o CMS – WordPress – warsztaty

ZAPRASZAMY NA KURS „Tworzenie i zarządzanie stroną WWW w oparciu o CMS – WordPress – warsztaty”

zaprasza do udziału w szkoleniu stacjonarnym

Tworzenie i zarządzanie stroną WWW w oparciu o CMS – WordPress – warsztaty
  • 23 marca 2018 r. w godzinach od 9.45 do 16.00
    Warszawa – w najbliższym czasie zostanie podane miejsce

Zapisy na kurs przyjmowane są do 28 lutego 2018 r.

1. Wybór firmy usługowej (utrzymującej domenę oraz pliki).
  2. Konfiguracja środowiska lokalnego w oparciu o oprogramowanie XAMP.
  3. Pobranie plików instalacyjnych najnowszej wersji WordPress’a.
  4. Instalacja WordPress’a.
  5. Konfiguracja WordPress’a.
  6. Instalacja szablonów.
  7. Instalacja wtyczek.
  8. Utworzenie kopii bezpieczeństwa.
  9. Przenoszenie WordPress’a na zdalny serwer.
  10. Testowanie poprawności działania.
  11. Wstęp do pozycjonowania.

Sylwetka prelegenta: Dariusz Różański

Absolwent Wydziału Telekomunikacji Politechniki Warszawskiej, uzyskany tytuł – magister inżynier telekomunikacji oraz absolwent dwuletniego Podyplomowego Studium Pedagogicznego przy Politechnice Warszawskiej, uzyskany tytuł – magister pedagogiki. Te dwa kierunki umożliwiają mi uczestniczenie w ogólnopolskim projekcie pod patronatem ORANGE – budowa szerokopasmowego dostępu do Internetu przy użyciu technologii światłowodowej FTTH. Główne kierunki samorozwoju to szeroko rozumiane zdrowie człowieka oraz technologie informatyczne a w szczególności SEO/SEM, budowa stron internetowych (front-end, back-end) jak również analiza konkurencji.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Kursant zobowiązany jest do przyniesienia na szkolenie własnego komputera. W przypadku braku takiej możliwości prosimy o kontakt z koordynatorem kursu.

Przewidziane są przerwy kawowe.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 450 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Przy zgłoszeniach do 28 lutego obowiązuje cena promocyjna – 420 zł +VAT.

Szkolenie stacjonarne 23 marca 2018 r. Warszawa:

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl