Wolontariat w wychowaniu i profilaktyce II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Wolontariat w wychowaniu i profilaktyce II edycja”

Wolontariat w wychowaniu i profilaktyce II edycja

w okresie od 18.01.2018 r. do 18.03.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2017 r.

1. Wolontariat jako element programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły.
  2. Rola wolontariatu w profilaktyce zachowań ryzykownych.
  3. Wychowawcze znaczenie wolontariatu.
  4. Standardy realizacji wolontariatu w szkole.
  5. Organizowanie szkolnego wolontariatu.
  6. Niezbędnik opiekuna szkolnego klubu wolontariatu.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl