Wychowawca/nauczyciel w przedszkolu VIII edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Wychowawca/nauczyciel w przedszkolu VIII edycja”

zaprasza do udziału w czwartej edycji kursu/studium przedmiotu

Wychowawca/nauczyciel w przedszkolu VIII edycja

w okresie od 30.01.2018 r. do 30.04.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2017 r.

1. Podstawa programowa wychowania przedszkolnego.
  2. Metodyka pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
  3. Twórcze metody pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Rozwijanie kreatywności.
  4. Aktywizacja w edukacji przedszkolnej.
  5. Rola muzyki, sztuki, bajki, ruchu w pracy z dziećmi.
  6. Praca z dziećmi o specjalnych problemach edukacyjnych.
  7. Jak utrzymać dyscyplinę w grupie przedszkolnej. Przeciwdziałanie agresji w przedszkolu.
  8. Współpraca przedszkola z rodzicami.
  9. Scenariusze zajęć przedszkolnych.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 296 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Koordynator szkolenia:

Marcin Katrynicz