Zarządzanie konfliktem w zespole (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Zarządzanie konfliktem w zespole (bez limitu czasowego*)”

Zarządzanie konfliktem w zespole (bez limitu czasowego*)
  1. Istota konfliktu.
  2. Diagnoza sytuacji w zespole. Źródła konfliktów.
  3. Konflikt a komunikacja w zespole. Mechanizmy związane z procesem komunikacji
    i powstaniem nieporozumienia w tym zakresie.
  4. Rodzaje konfliktów ze względu na uczestników. Typy osobowości a sposób działania
    w sytuacji konfliktowej.
  5. Sposób efektywnej komunikacji.
  6. Zarządzanie konfliktem. Metody rozwiązywanie konfliktów.
  7. Budowanie wiarygodności w sytuacji konfliktowej.
  8. Spotkania indywidualne oraz zebrania w sytuacji konfliktu.
  9. Wpływ konfliktu na pracę przełożonego i zespołu.
  10. Studium przypadku.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.