ZAPRASZAMY NA KURS „Zarządzanie personelem medycznym – kurs dla pielęgniarek oddziałowych/koordynujących/przełożonych pielęgniarek XIII edycja”

realizowanym w okresie od 01.09.2017 r. do 08.11.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Rola pielęgniarki oddziałowej / koordynującej/ przełożonej pielęgniarek w polskim systemie ochrony zdrowia w świetle obowiązujących przepisów prawnych.
  2. Zatrudnianie personelu pielęgniarskiego w podmiocie leczniczym , ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących minimalnych normy zatrudnienia, czasu pracy i zasad jego ewidencjonowania oraz zakresu obowiązków. Rola samorządów zawodowych.
  3. Kształcenie w zawodach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek.
  4. Radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych – zapobieganie i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych.
  5. Organizacja pracy oddziału. Efektywne zarządzanie czasem .

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 284 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl