Znajomość przepisów prawa dla pracowników urzędu stanu cywilnego VI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Znajomość przepisów prawa dla pracowników urzędu stanu cywilnego VI edycja”

Znajomość przepisów prawa dla pracowników urzędu stanu cywilnego VI edycja

w okresie od 01.09.2017 r. do 01.12.2017 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2017 r.

1. Elementy prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa cywilnego dla pracowników USC.
  2. Skodyfikowana rejestracja stanu cywilnego – przepisy prawa o aktach stanu cywilnego i przepisy wykonawcze.
  3. Prawo prywatne międzynarodowe w rejestracji stanu cywilnego.
  4. Postępowanie administracyjne urzędnika USC.
  5. Podstawy obsługi aplikacji źródłowej.
  6. Organizacja i celebrowanie uroczystości ślubnych.
  7. Elektroniczna rejestracja stanu cywilnego.
  8. Podstawowe zasady komunikacji międzyludzkiej.
  9. Etyka pracownika USC.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

• wykształcenie średnie