Administracyjny asystent medyczny IX edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Administracyjny asystent medyczny IX edycja”

Administracyjny asystent medyczny IX edycja

realizowanym w okresie od od 09.11.2020 r. do 09.01.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 października 2020 r.

1. Działalność lecznicza w Polsce w świetle aktualnego stanu prawnego.
  2. Zarządzanie podmiotem leczniczym – uprawnienia i obowiązki organów zarządczych i nadzorczych, relacje zewnętrzne i wewnętrzne placówki.
  3. Prawo pracy. Obowiązki i prawa pracodawców i pracowników.
  4. Bezpieczeństwo i higiena pracy.
  5. Odpowiedzialność cywilna, karna i zawodowa personelu medycznego.
  6. Usługi rynku medycznego i system finansowania.
  7. Zasady obiegu dokumentacji.
  8. Dokumentacja związana ze świadczeniem usług medycznych. Zasady udostępniania dokumentacji medycznej pacjentów . Archiwizacja dokumentacji medycznej.
  9. Standardy korespondencji – jak korespondować na wysokim poziomie treści i formy (vademecum + wzory + ćwiczenia).
  10. Obowiązki sprawozdawcze w podmiotach leczniczych. Odpowiedzialność za naruszenie obowiązków w zakresie składania sprawozdań.
  11. Zasady prowadzenia ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących, korespondencja papierowa oraz elektroniczna, obieg dokumentów.
  12. Ochrona danych osobowych w podmiocie leczniczym, ze szczególnym uwzględnieniem danych osobowych pacjentów.
  13. Podstawy rachunkowości.
  14. Pierwsza pomoc przedmedyczna.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.