Asertywna komunikacja i rozwiązywanie konfliktów w miejscu pracy

ZAPRASZAMY NA KURS „Asertywna komunikacja i rozwiązywanie konfliktów w miejscu pracy”

Asertywna komunikacja i rozwiązywanie konfliktów w miejscu pracy

realizowanym w okresie 18.10.2022 r. do 18.12.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 października 2022 r.

1. Terminologia dotycząca asertywnej komunikacji:
    • zasady,
    • granice,
    • umiejętność wyrażania emocji.
  2. Asertywność, a manipulacja, uległość, mobbing i agresja w miejscu pracy.
  3. Osoba asertywna – zachowanie pożądane w miejscu pracy.
  4. Umiejętność zadawania pytań, asertywne odmawianie, wyrażenie krytyki, asertywna prośba, asertywne polecenie, stawianie granic.
  5. Komunikacja bez przemocy.
  6. Konflikt i jego rozwiązywanie:
    • fazy konfliktu,
    • rodzaje konfliktów,
    • schematy zachowań w sytuacjach kryzysowych,
    • działanie w celu rozwiązania konfliktu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

• adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.