Awans zawodowy nauczyciela II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Awans zawodowy nauczyciela II edycja”

Awans zawodowy nauczyciela II edycja

który odbędzie się w okresie od 17.12.2018 r. do 17.03.2019 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 28 września 2018 r.

1. Najważniejsze akty prawne.
  2. Awans zawodowy nauczyciela stażysty na nauczyciela kontraktowego.
  3. Awans zawodowy nauczyciela kontraktowego na nauczyciela mianowanego.
  4. Awans zawodowy nauczyciela minowanego na nauczyciela dyplomowanego.
  5. Awans zawodowy dyrektora.
  6. Uprawnienia i możliwości nauczyciela z uzyskanych stopni awansu zawodowego.
  7. Wzory pism.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

• wykształcenie wyższe

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego.