Budowanie i wzmacnianie autorytetu dyrektora szkoły/placówki oświatowej

ZAPRASZAMY NA KURS „Budowanie i wzmacnianie autorytetu dyrektora szkoły/placówki oświatowej”

Budowanie i wzmacnianie autorytetu dyrektora szkoły/placówki oświatowej

w okresie od 13.11.2020 r. do 13.01.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 października 2020 r.

1. Autorytet.
  2. Kryzys szkoły.
  3. Czynniki wzmacniające autorytet dyrektora.
  4. Jak skutecznie zarządzać zespołem nauczycieli.
  5. Integracja grona pedagogicznego.
  6. Skuteczna komunikacja.
  7. Delegowanie uprawnień.
  8. Aktywne słuchanie.
  9. Efektywne działanie w sytuacji stresu.
  10. Rozwiązywanie konfliktów pracowniczych i uczniowskich.
  11. Budowanie zmian w szkole.
  12. Wizerunek szkoły w środowisku lokalnym.
  13. Self care – dbałość o siebie podstawą efektywnej i satysfakcjonującej pracy.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Kurs równoważy 65 godzin szkolenia stacjonarnego. Szczegółowy harmonogram, w tym terminy konsultacji dostępne będą po zalogowaniu się na stronie kursu. Prawa autorskie do programów i materiałów szkoleniowych zastrzeżone!