Diagnoza i terapia logopedyczna dziecka ze spektrum autyzmu

ZAPRASZAMY NA KURS „Diagnoza i terapia logopedyczna dziecka ze spektrum autyzmu”

Diagnoza i terapia logopedyczna dziecka ze spektrum autyzmu

który odbędzie się w okresie od 04.10.2021 r. do 04.12.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 września 2021 r.

1. Charakterystyka, obserwacja i diagnoza zaburzeń dzieci ze spektrum autyzmu okiem logopedy.
  2. Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka ze spektrum autyzmu – warsztat pracy logopedy.
  3. Skuteczne metody terapeutyczne w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu. Wybrane formy studium przypadku.
  4. Wspomagające i alternatywne sposoby komunikowania się w terapii logopedycznej dziecka.
  5. Konstruowanie efektywnego środowiska edukacyjnego.
  6. Zaburzenia komunikacji językowej.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.