ZAPRASZAMY NA KURS „Diagnoza – standardy, wytyczne, wskazówki do przygotowywania i adaptacji narzędzi diagnostycznych dla dzieci i młodzieży z wybranymi specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi ”

realizowanym w okresie od 02.10.2020 r. do 02.01.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 września 2020 r.

1. Diagnoza specjalnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży (definicja, klasyfikacje, modele, narzędzia, etapy, zasady postępowania).
  2. Adaptacja procesu diagnostycznego.
  3. Dostosowania narzędzi diagnostycznych do specjalnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych badanych osób.
  4. Szczegółowe standardy, wytyczne i wskazówki do przygotowywania oraz adaptacji narzędzi diagnostycznych i procesu diagnostycznego:
    • uczeń odmienny kulturowo,
    • uczeń niepełnosprawny intelektualnie lub mający trudności w nauce,
    • uczeń z dysfunkcją wzroku,
    • uczeń z uszkodzeniem słuchu,
    • uczeń ze spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera,
    • uczeń z afazją dziecięcą.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.