ZAPRASZAMY NA KURS „Doradztwo edukacyjno-zawodowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (bez limitu czasowego*)”

1. Poradnictwo zawodowe w systemie oświaty – regulacje prawne.
  2. Charakter poradnictwa edukacyjno-zawodowego w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  3. Współpraca szkolnego doradcy zawodowego z nauczycielami oraz rodzicami.
  4. Rola wychowawców i nauczycieli w realizacji wewnątrzszkolnego systemu doradztwa edukacyjno-zawodowego.
  5. Rola i zadania poradni psychologiczno-pedagogicznych w zakresie poradnictwa zawodowego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  6. Psychologia w pracy doradcy zawodowego.
  7. Ewaluacja pracy doradcy zawodowego.

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl