ZAPRASZAMY NA KURS „E-doradztwo zawodowe w klasach 7 i 8 z wykorzystaniem classroom w przypadku edukacji zdalnej”

który odbędzie się w okresie od 20.11.2020 r. do 20.01.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 października 2020 r.

1. Organizacja zajęć online (zakładanie konta google, meet, zakładanie classroom, dołączanie uczniów, zamieszczanie materiałów edukacyjnych, obsługa classroom w kontaktach z uczniem i rodzicem, spotkania online z uczniami podczas zajęć, zebrania online z rodzicami).
  2. Dokumenty obowiązujące doradców (przykładowy dokument obowiązkowy WSDZ – Wewnątrzszkolny System Doradztwa Zawodowego, przykładowy program doradztwa zawodowego dla klas 7, 8, ustawa o doradztwie zawodowym, informacje o obowiązkach doradcy w szkole, spis interesujących pozycji książkowych dla nauczyciela, ucznia i rodzica związanych z doradztwem zawodowym, przykładowe scenariusze zajęć).
  3. Przykładowe narzędzia online możliwe do wykorzystania podczas pracy z uczniem na classroom, ważne linki, pomocne strony www i wykorzystanie ich w pracy z uczniem, przykładowy projekt edukacyjny możliwy do zrealizowania poprzez platformę.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

• wykształcenie wyższe

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.