E-kultura – kurs dla pracowników instytucji kultury II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „E-kultura – kurs dla pracowników instytucji kultury II edycja”

E-kultura – kurs dla pracowników instytucji kultury II edycja

realizowanym w okresie od 16.12.2020 r. do 16.02.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 27 listopada 2020 r.

1. E-kultura. Nowe oblicze kultury w Internecie.
  2. Media społecznościowe w instytucjach kultury. Komunikacja, trendy , praktyka.
  3. Zaangażowanie w kulturę, czyli marketing kultury w praktyce. Aktualne wyzwania, problemy i doświadczenia.
  4. Kreowanie wizerunku instytucji kultury w mediach społecznościowych podczas pandemii Covid-19. Analiza przypadków.
  5. Wpływ mediów społecznościowych na kulturę i subkultury.
  6. Internet jako podstawowe narzędzie w promocji kultury.

Opłatę za szkolenie wynosi w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

• wykształceni min. średnie

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego,

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.