Gospodarowanie lokalami komunalnymi w budynkach mieszkalnych

ZAPRASZAMY NA KURS „Gospodarowanie lokalami komunalnymi w budynkach mieszkalnych”

Gospodarowanie lokalami komunalnymi w budynkach mieszkalnych

w okresie od 02.03.2023 r. do 02.05.2023 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lutego 2023 r.

1. Uwarunkowania prawne gospodarowania zasobem mieszkaniowym – wstęp do przedmiotu.
  2. Tworzenie i wdrażanie zasad gospodarowania lokalami w gminach.
  3. Gromadzenie informacji o posiadanym zasobie i sposobie jego wykorzystania.
  4. Realizacja procedur najmu lokali w zasobie gminy.
  5. Zbywanie lokali mieszkalnych i użytkowych w budynkach mieszkalnych.
  6. Stosowanie stawek czynszu za najem lokali. Egzekwowanie należności gmin z tytułu najmu lokali.
  7. Dobre praktyki samorządów terytorialnych w zakresie gospodarowania zasobem mieszkaniowym.
Więcej kursów skierowanych do pracowników administracji znajdziecie Państwo na stronie: https://spe.edu.pl/category/kursy-szkolenia-otwarte/administracja/

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza online:
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

• adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)