Inwentaryzacja w szkole/placówce oświatowej (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Inwentaryzacja w szkole/placówce oświatowej (bez limitu czasowego*)”

Inwentaryzacja w szkole/placówce oświatowej (bez limitu czasowego*)

1. Podstawy prawne dotyczące inwentaryzacji.
  2. Rodzaje, metody, zasady, etapy i harmonogram prowadzenia inwentaryzacji.
  3. Organizacja i procedury związane z inwentaryzacją.
  4. Dokumentacja niezbędna do przeprowadzenia czynności inwentaryzacyjnych i jej przechowywanie.
  5. Spis z natury.
  6. Terminy i częstotliwość inwentaryzacji.
  7. Księgowe ujęcie różnic inwentaryzacyjnych i ich rozliczanie.
  8. Odpowiedzialność kierownika jednostki, głównego księgowego oraz innych osób uczestniczących w procesie inwentaryzacji za nierzetelne jej przeprowadzenie.
  9. Najczęściej popełniane błędy i nieprawidłowości w procesie inwentaryzacji.
  10. Czynności pokontrolne.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 293 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.