ZAPRASZAMY NA KURS „Jak budować zgrany zespół klasowy – modelowanie zachowań uczniów i zarządzanie zespołem”

realizowanym w okresie od 19.10.2020 r. do 19.12.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 września 2020 r.

1. Klasa zespołem.
  2. Socjometria.
  3. Etapy tworzenia się grupy.
  4. Role grupowe.
  5. Zarządzanie klasą.
  6. Modelowanie umiejętności społeczno – emocjonalnych.
  7. W co grają uczniowie.
  8. Motywowanie uczniów.
  9. Kary i nagrody.
  10. Strategie kontrolowania zachowań.
  11. Przeciwstawianie się dysfunkcjom pracy zespołowej.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.