Kinezjologia edukacyjna w pracy nauczyciela

ZAPRASZAMY NA KURS „Kinezjologia edukacyjna w pracy nauczyciela”

Kinezjologia edukacyjna w pracy nauczyciela

w okresie od 02.10.2020 r. do 31.12.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 września 2020 r.

1. Istota kinezjologii edukacyjnej – charakterystyka metody.
  2. Elementy składowe gimnastyki mózgu.
  3. Adresaci metody kinezjologii edukacyjnej (m.in. dzieci: z deficytami uwagi (lęk, agresja), ze specyficznymi trudnościami w nauce (dysleksja, dysgrafia itp.), o specyficznych potrzebach edukacyjnych (upośledzenie umysłowe, autyzm, zespół Downa), z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zaburzeniami sfery motywacyjnej.
  4. Zestaw ćwiczeń gimnastyki mózgu. Przykłady. Dobre praktyki.
  5. Zastosowanie metody kinezjologii edukacyjnej szkolnej/przedszkolnej.
  6. Przykładowe scenariusze zajęć.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego. Szczegółowy harmonogram, w tym terminy konsultacji dostępne będą po zalogowaniu się na stronie kursu. Prawa autorskie do programów i materiałów szkoleniowych zastrzeżone!