Metoda projektu edukacyjnego w przedszkolu i nauczaniu początkowym

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Metoda projektu edukacyjnego w przedszkolu i nauczaniu początkowym”

zaprasza do udziału w warsztatach

Metoda projektu edukacyjnego w przedszkolu i nauczaniu początkowym

które odbędą się:

28 marca 2019 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w Warszawie

Opis szkolenia:

Praktyczny warsztat dla nauczycieli przedszkola i klas I-III.
Poznaj jedną z najlepszych metod pracy stosowanych w najlepszych placówkach dydaktycznych. Metoda projektu to nowoczesny sposób pracy z podopiecznymi. Dzięki temu warsztatowi dowiesz się jak prawidłowo realizować program nauczaniu przy pomocy projektów badawczych i materiałów nauczania.

Założenia szkolenia
  1. O metodzie projektu i jej historii – krótki wstęp.
  2. Etapy pracy metodą projektów.
  3. Poznanie założeń metody projektu i specyfiki stosowania tej metody w przedszkolu.
  4. Poznanie etapów pracy metodą projektu w przedszkolu. Zrozumienie wpływu projektów
    badawczych na rozwój dzieci w różnych obszarach.
  5. Przygotowanie prawidłowej dokumentacji projektów badawczych.
  6. Rola nauczyciela w pracy Metodą Projektu – jak aktywność nauczyciela wpływa na rozwój dzieci.
  7. Opracowanie przykładowego projektu do realizacji w przedszkolu – praca w grupach.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztatach oraz materiały szkoleniowe.

Przewidziane są przerwy kawowe i lunch.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 450 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 29 marca 2019 r.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

Dla grup powyżej 20 osób warsztaty mogą się odbyć w miejscu zamawiającego.