Mnemotechniki – jak usprawnić pracę uczniów XIV edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Mnemotechniki – jak usprawnić pracę uczniów XIV edycja”

Mnemotechniki – jak usprawnić pracę uczniów XIV edycja

w okresie od 30.10.2018 r. do 13.01.2019 r

Zapisy na kurs przyjmowane upływa 31 października 2018 r.

1. Aktywne i tradycyjne metody nauczania na lekcji – dlaczego warto je stosować?
  2. Przygotowanie, czyli ćwiczenia rozwijające umiejętność skojarzeń i wyobraźnię u dzieci.
  3. Wybrane techniki pamięciowe i przykłady ich zastosowania na lekcji:
    • rzymski pokój,
    • zakładki pamięciowe,
    • akronimy i akrostychy,
    • łańcuchowa metoda zapamiętywania.
  4. Mapy myśli – metoda inteligentnego notowania.
  5. Ćwiczenia rozwijające koncentrację uwagi i skupienie.

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle).Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl