Naczelna pielęgniarka – zarządzanie w pielęgniarstwie (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Naczelna pielęgniarka – zarządzanie w pielęgniarstwie (bez limitu czasowego*)”

Naczelna pielęgniarka – zarządzanie w pielęgniarstwie (bez limitu czasowego*)

1. System ochrony zdrowia w Polsce z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych.
  2. Rola pielęgniarki naczelnej w polskim systemie ochrony zdrowia.
  3. Kształcenie w zawodach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek, w tym pielęgniarki naczelnej.
  4. Organizacja pracy oddziału. Efektywne zarządzanie czasem.
  5. Zarządzanie zasobami ludzkimi w jednostkach opieki zdrowotnej.
  6. Systemy zarządzania jakością w systemie ochrony zdrowia.
  7. Zatrudnianie personelu pielęgniarskiego w podmiocie leczniczym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących minimalnych normy zatrudnienia, czasu pracy i zasad jego ewidencjonowania oraz zakresu obowiązków. Rola samorządów zawodowych.
  8. Radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych – zapobieganie i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.