Nauczanie języka angielskiego w przedszkolu XII edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczanie języka angielskiego w przedszkolu XII edycja”

Nauczanie języka angielskiego w przedszkolu XII edycja

realizowanym w okresie od 18.10.2021 r. do 08.01.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 29 października 2021 r.

1. Zmiany wynikające z nowelizacji rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego w kontekście nauczania języków obcych.
  2. Nauczanie przez działanie – dydaktyczne wykorzystanie senso-motorycznej aktywności dziecka na zajęciach języka obcego.
  3. Wskazówki metodyczne dotyczące pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Organizacja i charakterystyka zajęć.
  4. Twórcze zabawy i metody pracy na zajęciach językowych z małymi dziećmi:
    • zabawy ruchowe z językiem angielskim,
    • metody projektów,
    • metody wprowadzania nowego słownictwa obcojęzycznego,
    • zabawy utrwalające poznane słownictwo,
    • zabawy aktywizujące do mówienia w języku angielskim.
  5. Scenariusze zajęć.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Przy zgłoszeniach do 29 października 2021 r. obowiązuje cena promocyjna – 150 zł +VAT.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.