ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym – kurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej II edycja”

realizowanym w okresie od 16.11.2020 r. do 16.01.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 października 2020 r.

1. Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym.
  2. Program nauczania języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym.
  3. Scenariusze zajęć. Dobre praktyki w pracy z dziećmi. Gry i zabawy. Praktyczne rozwiązania.
  4. Dwujęzyczność. Dziecko w świecie dwóch języków.
  5. Ewaluacja w procesie nauczania języka polskiego jako obcego.
  6. Psychologiczne podstawy nauczania języków obcych z uwzględnieniem problemów komunikacji międzykulturowej w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym.
  7. Przegląd podręczników i programów internetowych do nauczania języka polskiego obcokrajowców.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.