Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej podczas zdalnej/hybrydowej edukacji

ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej podczas zdalnej/hybrydowej edukacji”

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej podczas zdalnej/hybrydowej edukacji

realizowanym w okresie od 07.12.2020 r. do 07.02.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 27 listopada 2020 r.

1. Podstawa prawna funkcjonowania szkoły podczas zdalnej/hybrydowej edukacji.
  2. Jak realizować zadania nauczyciela w różnych formach kształcenia. Prawa i obowiązki.
  3. Jak efektywnie nauczać i motywować dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
  4. Wykorzystanie TIK w pracy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
  5. Dobre praktyki w e-nauczaniu.
  6. Przykładowe zadania do wykorzystania podczas nauki zdalnej w pracy z dziećmi.
  7. Zmiana ogromnym wyzwaniem (jak radzić sobie w niepewnej sytuacji związanej z przechodzeniem na edukacje zdalną lub hybrydową).
  8. Jak rozmawiać z dziećmi o epidemii?
  9. Współpraca z rodzicami podczas zdalnej/hybrydowej edukacji.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

• wykształcenie wyższe

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.