Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Ochrona i przetwarzanie danych osobowych w codziennej pracy pracownika biurowego/administracyjnego”

zaprasza do udziału w warsztatach

19 czerwca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 16.00

Warszawa – w najbliższym czasie zostanie podane miejsce

1. Podstawy prawne dotyczące danych osobowych w pracy pracownika biurowego/administracyjnego.
2. Dane osobowe na dokumentach papierowych – tradycyjne przetwarzanie danych.
3. E-mail to też dane osobowe!
4. Dane osobowe w systemie informatycznym – elektroniczne przetwarzanie danych.
5. Podstawowe zasady bezpieczeństwa przy pracy z komputerem.
6. Nośniki danych i ich cechy, kopie zapasowe. Zasady posługiwania się hasłami i sposoby ich tworzenia w codziennej pracy pracownika biurowego/administracyjnego.
7. Odpowiedzialność pracownika biurowego/administracyjnego w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych.
8. Praktyczne wskazówki. Dobre praktyki.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 750 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Opłata za szkolenie obejmuje: warsztaty, konsultacje, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz obiady.

Przy zgłoszeniach do 30 maja 2018 r. obowiązuje cena promocyjna – 690 zł + VAT.